Переваги міні-екскаваторів на будівництві

Компактний гусеничний екскаватор застосовується в різних ситуаціях, особливо коли роботи проводяться в умовах обмеженого простору, наприклад, гусеничний екскаватор підійде для викопування траншеї і подальшої навантаження грунту в кузов.

Міні-екскаватори https://alef-stroy.com/uk/poslugy/poslugy-mini-ekskavatora оснащені дизельними двигунами, які служать як для пересування самого екскаватора, так і для приводу гідравлічної помпи. Тиск, що нагнітається гідравлічним маслом в помпі, передається в циліндр, який і забезпечує роботу обладнання на гусеничному екскаваторі. Оператор гусеничного екскаватора може виконувати важкі види робіт, які вимагають величезних зусиль, оперуючи лише легкими і зручними важелями управління. Компактний гусеничний екскаватор Комацу може комплектуватися захисним навісом або ж повноцінної закритою кабіною.

Устаткування гусеничного екскаватора за принципом дії схоже з рукою людини, що дозволяє оператору маніпулювати екскаватором, як своєю власною рукою. До того ж, замінюючи ківш на різне навісне обладнання, значно розширюється спектр можливих для виконання робіт, наприклад, дроблення скельної породи, захоплення і підйом важких об’єктів. Гусеничний екскаватор має відвал, яким можна згрібати грунт і вирівнювати поверхню. Оренда гусеничних та колісних екскаваторів https://alef-stroy.com/uk/poslugy/gusenechni-i-kolisni-ekskavatory

Гусеничні екскаватори середнього класу

Кожен екскаватор з модельного ряду гусеничних екскаваторів Komatsu в порівнянні з аналогами інших виробників виділяється завдяки таким якостям, як: потужність, надійність, вантажопідйомність і зручність управління. Завдяки новому двигуну ECOT3, кожен екскаватор Комацу володіє недосяжною до недавніх пір ефективністю!

Колісні екскаватори

Колісні екскаватори KOMATSU є неперевершеними лідерами на європейському ринку. Спроектовані і вироблені спеціально для Європи, колісні екскаватори Комацу забезпечують відмінну продуктивність, надійність і надають комфорт оператору, а так само відповідають найсуворішим екологічним вимогам. Ексклюзивна розробка Комацу, система Hydraumind — підвищує продуктивність, що дозволяє вирішувати будь-які поставлені завдання. Як результат, екскаватори демонструють видатну вантажопідйомність, залишаючись надійними і безпечними.

Кар’єрні гусеничні екскаватори

Екскаватор — це найпопулярніший тип землерийних машин з функціями навантаження і розвантаження. Головним чином, екскаватори обладнані таким пристроєм, як ківш. Саме за допомогою ковша екскаватор здійснює ряд найголовніших будівельних робіт на об’єктах і застосовується в основному для розробки мерзлих ґрунтів I-IV категорій, а також попередньо розпушених мерзлих, скельних грунтів та проведення землерийних робіт в будівництві, риття котлованів, траншей, каналів та інших подібних робіт, а також для розробки кар’єрів. Однак з часом, така багатофункціональна машина, як екскаватор, не могла не бути модифікована. Саме завдяки великому вибору навісного обладнання екскаватор перетворюється в машину, яка може практично все!

В якості основного змінного або додаткового обладнання на екскаватори можуть бути встановлені різні за типом і призначенням спеціалізовані ковші зі зворотним і прямою лопатою, ковші-планувальники, грейфери і щелепні ковші, бульдозерний відвал, грейферні захоплення, гідромолоти та інше обладнання. Стріла екскаватора виконується або моноблочною, або двох-важеля із змінною геометрією, причому більшість зарубіжних моделей екскаваторів середнього і великого класу поставляється в обох варіантах на вибір.

Екскаватори бувають найрізноманітніші

Колісні екскаватори — такі екскаватори ви можете зустріти абсолютно на будь-якому будівництві, де є необхідність в проведенні земляних робіт (а вона є практично скрізь);

Гусеничні екскаватори — цей різновид екскаватора зустрічається в тих місцях, де умови роботи не можуть зовнішніми факторами (робота ведеться в важкодоступній місцевості, в котловані); Міні-екскаватори — ці екскаватори придатні для виконання невеликих робіт. А саме цей вид робіт зараз найбільш популярний. Наприклад, якщо в спальному районі прорвало водопровід на досить великій глибині, то величезний екскаватор туди приганяти сенсу немає, адже куди якісніше зробить свою справу міні-екскаватор.